HC5545DEV-100.0M
HC5545DEV-100.0M Pletronics, Inc.
hc55d3.3v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 55% 3.3V 6-Pin CLCC SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V +/-50ppm -40C to 85C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC5545DEV-100.0M HC5545DEV-100.0M Виробник : Pletronics, Inc. hc55d3.3v.pdf Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 55% 3.3V 6-Pin CLCC SMD
товару немає в наявності
HC5545DEV-100.0M HC5545DEV-100.0M Виробник : Pletronics Inc. pletronics_pltis01023-1-1742128.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V +/-50ppm -40C to 85C