HCB 1608KF-600T30
HCB 1608KF-600T30 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HCB1608-Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 60 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGNA
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 5820 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 60 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGNA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCB 1608KF-600T30 HCB 1608KF-600T30 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCB1608-Series.pdf Description: 60 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGNA
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1