HCB 3216KF-601T30
HCB 3216KF-601T30 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HCB%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCB 3216KF-601T30 HCB 3216KF-601T30 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCB%20Series.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Number of Lines: 1