HCB025561
HCB025561 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: CAP TANT 560UF 20% 25V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 560UF 20% 25V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Part Status: Active, Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCB025561 HCB025561 Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Tantalum Capacitors - Wet 560uF 20% 25V -55degC ~ 85degC 0.281" Dia x 0.641" L