HCB075111HT
HCB075111HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 110uF 20% 75V -55degC ~ 200degC 0.281" Dia x 0.641" L
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук