HCB 1005KF-330T30
HCB 1005KF-330T30 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HCB1005-Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 30 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 9994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCB1005KF-330T30 HCB1005KF-330T30 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCB%20Series.pdf Description: 30 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Packaging: Tape & Reel (TR)
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 3A
Part Status: Active