HCB100680HT
HCB100680HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 68uF 20% 100V -55degC ~ 200degC 0.375" Dia x 1.062" L
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 70 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 70 V