HCC15-3-AG Bel Power Solutions
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V -15V 90W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 90W, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Size / Dimension: 9.38" L x 4.87" W x 3.28" H (238.3mm x 123.7mm x 83.3mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100, 120, 220, 230, 240 VAC, Type: Linear, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, UL, Efficiency: 55%, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 3.4 A, Current - Output 2: 3.4 A.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HCC15-3-A+G | Виробник : Advanced Energy / SL Power |
Linear Power Supplies 12 to 15V@3.4A/3A -12 to -15v@3.4/3A |
на замовлення 13 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
HCC15-3-A+G | Виробник : Condor / SL Power |
на замовлення 14 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
HCC15-3-A+G | Виробник : SL Power |
HCC15-3-A+G | Виробник : SL POWER / Advanced Energy |
Description: AC/DC CONVERTER 15V -15V 90WPower (Watts): 90W Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Packaging: Bulk Size / Dimension: 9.38" L x 4.88" W x 2.75" H (238.3mm x 124.0mm x 69.9mm) Mounting Type: Chassis Mount Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC Type: Linear Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating) Applications: ITE (Commercial) Approval Agency: CE, cURus, TUV Voltage - Output 1: 15V Voltage - Output 2: -15V Part Status: Active Number of Outputs: 2 Current - Output 1: 3 A Current - Output 2: 3 A |