HCD060561HT
HCD060561HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 560uF 20% 60V -55degC ~ 200degC 0.375" Dia x 1.062" L
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук