HCD100221
HCD100221 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 220uF 20% 100V -55degC ~ 85degC 0.375" Dia x 1.062" L
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції HCD100221
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCD100221 HCD100221 Виробник : Evans Capacitor Company HyCap-Datasheet-081021.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 100V AXIAL