HCF110J6R8J
HCF110J6R8J TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773309_3_C-1958234.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount HCF110 100W 6R8 5% LEAD
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - HCF110J6R8J - RES, 6R8, 5%, 100W, WIREWOUND, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 15mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Wirewound, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassis Mount, Qualifikation: -, Nennleistung: 100W, Widerstandstyp: High Power, Widerstand: 6.8ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 100W, Betriebstemperatur, min.: 0, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Radial Leaded, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 110mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HCF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.1kV, Betriebstemperatur, max.: 260°C, Produktbreite: 76mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCF110J6R8J HCF110J6R8J Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-3&DocType=DS&DocLang=English Description: HCF110 100W 6R8 5% LEAD
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Module
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 4.331" L x 2.992" W (110.00mm x 76.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: 260°C
Mounting Feature: Screw Holes
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Resistance: 6.8 Ohms
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HCF110J6R8J HCF110J6R8J Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 3100460.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - HCF110J6R8J - RES, 6R8, 5%, 100W, WIREWOUND
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 15mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Wirewound
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassis Mount
Qualifikation: -
Nennleistung: 100W
Widerstandstyp: High Power
Widerstand: 6.8ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 100W
Betriebstemperatur, min.: 0
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Radial Leaded
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 110mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HCF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.1kV
Betriebstemperatur, max.: 260°C
Produktbreite: 76mm