HCF216J22RJ
HCF216J22RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: HCF216 200W 22R 5% LEAD
Packaging: Box
Power (Watts): 200W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Module
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 8.504" L x 2.992" W (216.00mm x 76.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: 275°C
Mounting Feature: Screw Holes
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: HCF216 200W 22R 5% LEAD, Packaging: Box, Power (Watts): 200W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Module, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 8.504" L x 2.992" W (216.00mm x 76.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: 275°C, Mounting Feature: Screw Holes, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Resistance: 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCF216J22RJ HCF216J22RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_3_B-1958234.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount HCF216 200W 22R 5% LEAD