HCI1608F-4N7S-M
HCI1608F-4N7S-M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HCI1608F%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 4.7NH 0.16OHM 300MA
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 4GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 4.7NH 0.16OHM 300MA, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 4GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCI1608F-4N7S-M HCI1608F-4N7S-M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCI1608F%20Series.pdf Description: IND 4.7NH 0.16OHM 300MA
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA