HCI1608F-68NJ-M
HCI1608F-68NJ-M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HCI1608F-SERIES-M.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 68NH 0.85OHM 300MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 850mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 700MHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 68NH 0.85OHM 300MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 850mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 700MHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCI1608F-68NJ-M HCI1608F-68NJ-M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCI1608F-SERIES-M.pdf Description: IND 68NH 0.85OHM 300MA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 300 mA