HCI2012F-4N7J
HCI2012F-4N7J TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HCI2012F%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 4.7NH 0.2OHM 300MA
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 3728 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 4.7NH 0.2OHM 300MA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції HCI2012F-4N7J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCI2012F-4N7J HCI2012F-4N7J Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HCI2012F%20Series.pdf Description: IND 4.7NH 0.2OHM 300MA
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA