HCI2012F-5N6J
HCI2012F-5N6J TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 5.6NH 0.23OHM 300MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 230mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 5.4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 5.6NH 0.23OHM 300MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 230mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 5.4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 5.6 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Інші пропозиції HCI2012F-5N6J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCI2012F-5N6J HCI2012F-5N6J Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. Description: IND 5.6NH 0.23OHM 300MA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 300 mA