HCL130J390RCX
HCL130J390RCX TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: HCL130 70W 390R 5% CABLE 150MM
Power (Watts): 70W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Features: High Voltage
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: -80, +200ppm/°C
Size / Dimension: 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 5.177" (131.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 390 Ohms
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HCL130 70W 390R 5% CABLE 150MM, Power (Watts): 70W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Features: High Voltage, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: -80, +200ppm/°C, Size / Dimension: 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 5.177" (131.50mm), Part Status: Active, Resistance: 390 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCL130J390RCX HCL130J390RCX Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_aluminum_housed_resistor_hcl_series_ds_2205-2950772.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount HCL130 70W 390R 5% Cable 150mm