HCL165J12RCX
HCL165J12RCX TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_aluminum_housed_resistor_hcl_series_ds_2205.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount HCL165 100W 12R 5% Cable 150mm
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HCL165 100W 12R 5% CABLE 150MM, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Features: High Voltage, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: -80, +200ppm/°C, Size / Dimension: 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm), Composition: Wirewound, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 6.555" (166.50mm), Part Status: Active, Resistance: 12 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCL165J12RCX HCL165J12RCX Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7F1773309-7%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_1773309-7_A.pdf%7F1-2176489-9 Description: HCL165 100W 12R 5% CABLE 150MM
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Features: High Voltage
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: -80, +200ppm/°C
Size / Dimension: 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm)
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 6.555" (166.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 Ohms