Продукція > METCAL > HCT2-200-21
HCT2-200-21
HCT2-200-21 METCAL
2372758.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - HCT2-200-21 - Heißluftkolben, digital, 240V, 200W, Temperatur max. 450°C, Produktreihe HCT2-200
tariffCode: 85151990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Lieferumfang des Kits: Heißluftkolben von Metcal, 6 gerade Düsen & Ablage mit Düsenhalterung
Versorgungsspannung, V AC: 240V
Heiztemperatur, max.: 450°C
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: UK, Typ G
isCanonical: Y
Ausgangsleistung: 200W
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: HCT2-200
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Hot-air stations, Description: Station: hot air; digital,with push-buttons; 200W; 100÷450°C, Type of station: hot air, Temperature control: digital; with push-buttons, Connectors for the country: Europe, Station functions: hibernation mode; password lockout function; stand-by, Device dimensions: 106x213x170mm, Air flow: 1.5...7l/min, Station power: 200W, Station supply voltage: 240V AC, Hot air temperature range: 100...450°C, Standard equipment: HCT2-200-HP hot air pencil; hot-air nozzles kit; stand HCT-WS120, Soldering equipment features: activation button located on the soldering handle; digital temperature calibration; quick nozzle replacement.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCT2-200-21 HCT2-200-21 Виробник : METCAL HCT2-200-21-DTE.pdf Category: Hot-air stations
Description: Station: hot air; digital,with push-buttons; 200W; 100÷450°C
Type of station: hot air
Temperature control: digital; with push-buttons
Connectors for the country: Europe
Station functions: hibernation mode; password lockout function; stand-by
Device dimensions: 106x213x170mm
Air flow: 1.5...7l/min
Station power: 200W
Station supply voltage: 240V AC
Hot air temperature range: 100...450°C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HCT2-200-21 HCT2-200-21 Виробник : Metcal OK International_HCT2-200-21-DTE.pdf Soldering Irons DIGITAL HOT AIR PENCIL 220V EURO
на замовлення 2 шт:
HCT2-200-21 Виробник : Metcal Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf Description: DIGITAL HOT AIR PENCIL, 220V