HCTB1-455.000-CRBE
HCTB1-455.000-CRBE Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: CERAMIC RESONATOR ZTB 7.0X7.0X3.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.118" (3.00mm)
Frequency Tolerance: ±2kHz
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 455 MHz
на замовлення 22450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RESONATOR ZTB 7.0X7.0X3., Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.118" (3.00mm), Frequency Tolerance: ±2kHz, Impedance: 30 Ohms, Frequency: 455 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Strip
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.118" (3.00mm)
Frequency Tolerance: ±2kHz
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 455 MHz