Продукція > METCAL > HCV-9CH0025S
HCV-9CH0025S
HCV-9CH0025S METCAL
2801394.pdf
Виробник: METCAL
Description: METCAL - HCV-9CH0025S - Lötspitze, meißelförmig, 40°, 2.5mm Breite, Produktreihe HCV
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 2.5mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: 40°, meißelförmig
Zur Verwendung mit: Handstücke MX-H6-HTD & CV-H6-HTD von Metcal
usEccn: EAR99
Produktpalette: CV/MX System
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - HCV-9CH0025S - Lötspitze, meißelförmig, 40°, 2.5mm Breite, Produktreihe HCV, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 2.5mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: 40°, meißelförmig, Zur Verwendung mit: Handstücke MX-H6-HTD & CV-H6-HTD von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: CV/MX System, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HCV-9CH0025S HCV-9CH0025S Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering Irons HCV CARTRIDGE, CHISEL, 2.5MM
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: CV-5200, CV-H6-HTD, CV-H7-HTD, MX-5000, MX-5200, MX-H6-HTD
Length: 0.315" (8.00mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.098" (2.50mm)