Продукція > HITACHI > HD6417034AFI20V
HD6417034AFI20V HITACHI
sh7032-sh7034-hardware-manual
Виробник: HITACHI
08+ SOJ
на замовлення 480 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 112QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 112-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: SH-1, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, SCI, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 112-QFP (20x20), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HD6417034AFI20V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 112-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: SH-1
Data Converters: A/D 8x10b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V