HDB-D4-080M022X
HDB-D4-080M022X Amphenol Aerospace Operations
HDB-D4-XX.PDF
Виробник: Amphenol Aerospace Operations
Description: DAUGHTER CARD 80POS
Features: Jackscrew
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 80
Pitch: 0.070" (1.78mm)
Number of Rows: 8
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Usage: Daughtercard
Connector Style: High Density (HDC, HDI, HPC)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Number of Columns: 10
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL AEROSPACE - HDB-D4-080M022X - RECT POWER CONN, HDR, 80POS, 4ROW, tariffCode: 0, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktausführung: Pin, Kontaktmaterial: Beryllium Copper, isCanonical: Y, Ausführung: Header, Steckverbindermontage: Panel Mount, usEccn: EAR99, Steckverbindergehäusegröße: -, Anzahl der Kontakte: 80Kontakt(e), euEccn: NLR, Produktpalette: HDB-D4 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Through Hole Right Angle, Anzahl der Reihen: 4Reihe(n), Rastermaß: -, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDB-D4-080M022X HDB-D4-080M022X Виробник : AMPHENOL AEROSPACE HDB-D4-XX.PDF Description: AMPHENOL AEROSPACE - HDB-D4-080M022X - RECT POWER CONN, HDR, 80POS, 4ROW
tariffCode: 0
rohsCompliant: Y-EX
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktausführung: Pin
Kontaktmaterial: Beryllium Copper
isCanonical: Y
Ausführung: Header
Steckverbindermontage: Panel Mount
usEccn: EAR99
Steckverbindergehäusegröße: -
Anzahl der Kontakte: 80Kontakt(e)
euEccn: NLR
Produktpalette: HDB-D4 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Through Hole Right Angle
Anzahl der Reihen: 4Reihe(n)
Rastermaß: -
directShipCharge: 25
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
HDB-D4-080M022X HDB-D4-080M022X Виробник : Amphenol Aerospace AMPHS02734_1-2511679.pdf Rectangular MIL Spec Connectors 80 Pin DaughterBoard PCB RA .016 Dia Gold