HDC140-102MTR
HDC140-102MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 1000UH 0.1A 8.4OHM 20% SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 8.4Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Current - Saturation (Isat): 100mA
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 100 mA
Написати відгук
Description: IND 1000UH 0.1A 8.4OHM 20% SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 8.4Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Current - Saturation (Isat): 100mA, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції HDC140-102MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC140-102MTR HDC140-102MTR Виробник : HALO Electronics drum-core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 1000uH 8.4Ohm 20%