HDC140-150MTR
HDC140-150MTR HALO Electronics
drum_core.pdf
Виробник: HALO Electronics
Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 15uH 0.15Ohm 20%
на замовлення 1437 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 15UH 2A 0.15OHM 20% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 33MHz, Current - Saturation (Isat): 2A, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Інші пропозиції HDC140-150MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC140-150MTR HDC140-150MTR Виробник : HALO Electronics, Inc. drum-core.pdf Description: IND 15UH 2A 0.15OHM 20% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 33MHz
Current - Saturation (Isat): 2A
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2 A