HDC140-151MTR
HDC140-151MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 150UH 0.6A 1.2OHM 20% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Current - Saturation (Isat): 600mA
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
Написати відгук
Description: IND 150UH 0.6A 1.2OHM 20% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Current - Saturation (Isat): 600mA, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції HDC140-151MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC140-151MTR HDC140-151MTR Виробник : HALO Electronics drum-core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 150uH 1.2Ohm 20%