HDC140-470MTR
HDC140-470MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 47UH 1A 0.39OHM 20% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 390mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 14MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Написати відгук
Description: IND 47UH 1A 0.39OHM 20% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 390mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 14MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Інші пропозиції HDC140-470MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC140-470MTR HDC140-470MTR Виробник : HALO Electronics drum-core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 47uH 0.39Ohm 20%