HDC140-680MTR
HDC140-680MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 68UH 0.9A 0.66OHM 20% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 660mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 900mA
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
Написати відгук
Description: IND 68UH 0.9A 0.66OHM 20% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 660mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 900mA, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Інші пропозиції HDC140-680MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC140-680MTR HDC140-680MTR Виробник : HALO Electronics drum-core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 68uH 0.66Ohm 20%