HDC140-681MTR
HDC140-681MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 680UH 0.2A 5.3OHM 20% SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5.3Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 3MHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
Написати відгук
Description: IND 680UH 0.2A 5.3OHM 20% SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5.3Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 3MHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції HDC140-681MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC140-681MTR HDC140-681MTR Виробник : HALO Electronics drum_core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 680uH 5.3Ohm 20%