HDC205-100MTR
HDC205-100MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 10UH 3.8A 0.038OHM 20% SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 10UH 3.8A 0.038OHM 20% SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Інші пропозиції HDC205-100MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC205-100MTR HDC205-100MTR Виробник : HALO Electronics drum-core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 10uH 0.038Ohm 20%