HDC205-101MTR
HDC205-101MTR HALO Electronics, Inc.
drum-core.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 100UH 1.2A 0.28OHM 20% SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Написати відгук
Description: IND 100UH 1.2A 0.28OHM 20% SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.514" L x 0.370" W (13.05mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції HDC205-101MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDC205-101MTR HDC205-101MTR Виробник : HALO Electronics drum-core.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Unshld SMD 100uH 0.28Ohm 20%