Продукція > HDP POWER > HDP12-MD-BUSB-4
HDP12-MD-BUSB-4
HDP12-MD-BUSB-4 HDP Power
HDP-Medite-12W-datasheet.pdf
Виробник: HDP Power
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.37" L x 1.64" W x 0.73" H (60.3mm x 41.8mm x 18.5mm)
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB A Receptacle
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, C-Tick, cULus, SAA
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.4A
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 413 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.37" L x 1.64" W x 0.73" H (60.3mm x 41.8mm x 18.5mm), Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB A Receptacle, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, C-Tick, cULus, SAA, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.4A, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDP12-MD-BUSB-4 HDP12-MD-BUSB-4 Виробник : HDP Power Displaytech-10-04-2018-HDP12-MD-BUSB-4-1649826.pdf Wall Mount AC Adapters Black 5V 2.4A Medical USB Output