HDS129-221MTR
HDS129-221MTR HALO Electronics, Inc.
smd-shielded-drumcore.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 220UH 1.25A 0.39OHM 20% SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 390mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A
Написати відгук
Description: IND 220UH 1.25A 0.39OHM 20% SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 390mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 1.25 A.
Інші пропозиції HDS129-221MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDS129-221MTR HDS129-221MTR Виробник : HALO Electronics smd_shielded_drumcore.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Shld SMD 220uH 0.39Ohm 20%