HDS2D14-1R5NTR
HDS2D14-1R5NTR HALO Electronics, Inc.
smd-shielded-drumcore.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 63 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 63mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.8A 63 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 63mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Інші пропозиції HDS2D14-1R5NTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDS2D14-1R5NTR HDS2D14-1R5NTR Виробник : HALO Electronics smd_shielded_drumcore.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Shld SMD 1.5uH 0.063Ohm 30%