HDS2D14-3R3NTR
HDS2D14-3R3NTR HALO Electronics, Inc.
smd-shielded-drumcore.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 3.3UH 1.2A 0.125OHM 30% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Написати відгук
Description: IND 3.3UH 1.2A 0.125OHM 30% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції HDS2D14-3R3NTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDS2D14-3R3NTR HDS2D14-3R3NTR Виробник : HALO Electronics smd-shielded-drumcore-607358.pdf Fixed Inductors DrumCore Shld SMD 3.3uH 0.125Ohm 30%