HDS4D28-100NTR
HDS4D28-100NTR HALO Electronics
smd_shielded_drumcore.pdf
Виробник: HALO Electronics
Power Inductors - SMD DrumCore Shld SMD 10uH 0.129Ohm 30%
на замовлення 342 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 10UH 1A 0.129OHM 30% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 129mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Інші пропозиції HDS4D28-100NTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDS4D28-100NTR HDS4D28-100NTR Виробник : HALO Electronics, Inc. smd-shielded-drumcore.pdf Description: IND 10UH 1A 0.129OHM 30% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 129mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1 A