HDS5D18-680NTR
HDS5D18-680NTR HALO Electronics, Inc.
smd-shielded-drumcore.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: IND 68UH 0.43A 0.84OHM 30% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 840mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 430 mA
Написати відгук
Description: IND 68UH 0.43A 0.84OHM 30% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 840mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 430 mA.
Інші пропозиції HDS5D18-680NTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HDS5D18-680NTR HDS5D18-680NTR Виробник : HALO Electronics smd-shielded-drumcore-607358.pdf Power Inductors - SMD DrumCore Shld SMD 68uH 0.84Ohm 30%