HE121A83
Код товару: 132923
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HE12-1A83 HE12-1A83 Виробник : MEDER 8512183000.pdf Category: Reed Electromagnetic Relays
Description: Relay: reed switch; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 5A; max.7.5kVDC; 50W
Mounting: PCB
Manufacturer series: HE
Operating temperature: -20...70°C
Contacts configuration: SPST-NO
Type of relay: reed switch
Release time: 1.5ms
Operate time: 3.2ms
Body dimensions: 65x15.5x14.5mm
Coil power consumption: 554mW
Contact resistance: 0.15Ω
Contact current max.: 5A
Switching capacity: 50W
Rated coil voltage: 12V DC
Switched voltage: max. 7.5kV AC; max. 7.5kV DC
Coil resistance: 260Ω