HEAWS-100M=P3
HEAWS-100M=P3 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=cgInductors&partno=HEAWS-100M%23
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 25 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.421" L x 0.409" W (10.70mm x 10.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 2.8A 25 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.421" L x 0.409" W (10.70mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEAWS-100M=P3 HEAWS-100M=P3 Виробник : Murata Electronics J(E)TE243C-9109_HEAWS_reference.pdf Power Inductors - SMD 10 UH 20%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
HEAWS-100M=P3 HEAWS-100M=P3 Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgInductors&partno=HEAWS-100M%23 Description: FIXED IND 10UH 2.8A 25 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A