HEP-100-12
HEP-100-12 Mean-Well USA, Inc.
hep-100-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.34A 100.08W 5-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, IP68, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.66" L x 2.68" W x 1.53" H (220.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 8.34 A.
Інші пропозиції HEP-100-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-100-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: PWR SUPP, BATT & COND
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, IP68, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.66" L x 2.68" W x 1.53" H (220.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 8.34 A
товару немає в наявності
HEP-100-12 HEP-100-12 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 100W 12V IP65 Enclosed