HEP-100-48
HEP-100-48 Mean-Well USA, Inc.
hep-100-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2A 96W 5-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 100W 48V IP65 Enclosed.
Інші пропозиції HEP-100-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-100-48 HEP-100-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hep-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2A 96W 5-Pin
товару немає в наявності
HEP-100-48 HEP-100-48 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 100W 48V IP65 Enclosed