HEP-100-54A
HEP-100-54A MEAN WELL
HEP-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 95.58W 54V 1.77A IP 65 W/PFC Enclosed
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 54V 96W, Packaging: Box, Power (Watts): 96W, Features: Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 54V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 1.77 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-100-54A HEP-100-54A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HEP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 54V 96W
Packaging: Box
Power (Watts): 96W
Features: Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 54V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 1.77 A
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HEP-100-54A HEP-100-54A Виробник : Mean-Well USA, Inc. hep-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 1.77A 95.58W 5-Pin