Продукція > MEAN WELL > HEP-1000-100W
HEP-1000-100W
HEP-1000-100W MEAN WELL
HEP-1000-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 1000W, Вхід: 90-305 VAC/250-431 VDC, Вихід: 100V/10А, розміри 310х144х48.5 мм, -40...+70 C, 10G, з дротами Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 1000W, Вхід: 90-305 VAC/250-431 VDC, Вихід: 100V/10А, розміри 310х144х48.5 мм, -40...+70 C, 10G, з дротами Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HEP-1000-100W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-1000-100W HEP-1000-100W Виробник : MEAN WELL HEP-1000-spec.pdf AC/DC, 1000W, Вхід: 90-305 VAC/250-431 VDC, Вихід: 100V/10А, розміри 310х144х48.5 мм, -40...+70 C, 10G, з дротами Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт