HEP-150-12A
HEP-150-spec.pdf
Код товару: 155524
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-150-12A HEP-150-12A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HEP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, IP65, PFC
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.98" L x 2.68" W x 1.53" H (228.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 91.5%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HEP-150-12A HEP-150-12A Виробник : MEAN WELL 2547972.pdf Description: MEAN WELL - HEP-150-12A - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 150 W, 12 VDC, 12.5 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 305V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 305V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: HEP-150 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 90V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 12.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 150W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
HEP-150-12A HEP-150-12A Виробник : MEAN WELL HEP-150-spec.pdf Switching Power Supplies 150W 12V 12.5A IP65 W/PFC
на замовлення 30 шт:
HEP-150-12A HEP-150-12A Виробник : MEAN WELL HEP-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/12,5А, розміри 228х68х38.8 мм, -55...+70 C, IP65 Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HEP-150-12A HEP-150-12A Виробник : MEAN WELL HEP-150-spec.pdf AC/DC, 150W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/12,5А, розміри 228х68х38.8 мм, -55...+70 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт