HEP-185-15A
HEP-185-15A MEAN WELL
HEP-185-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 172W 15V 11.5A IP65 W/PFC Enclosed
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції HEP-185-15A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-185-15A HEP-185-15A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HEP-185-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 173W