HEP-320-48A
HEP-320-48A MEAN WELL USA Inc.
HEP-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 322W
Power (Watts): 322W
Features: Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 90.0mm x 43.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 94.5%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 6.7 A
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 322W, Power (Watts): 322W, Features: Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 90.0mm x 43.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 94.5%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 6.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-320-48A HEP-320-48A Виробник : MEAN WELL HEP_320_SPEC-1291685.pdf Switching Power Supplies 321.6W 48V 6.7A IP65 Vo/Io Adj w/Pot