HEP-480-24 MEAN WELL
HEP-480-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 480W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 24V/20А, розміри 262х125х43.8 мм, -55...+65 C, 10G, IP68 Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HEP-480-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-480-24 Виробник : MEAN WELL HEP-480-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 24V/20А, розміри 262х125х43.8 мм, -55...+65 C, 10G, IP68 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт