HEP-600-12
HEP-600-12 MEAN WELL USA Inc.
HEP-600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 480W
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, PFC
Packaging: Box
Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 480W, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, PFC, Packaging: Box, Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-600-12 HEP-600-12 Виробник : MEAN WELL HEP-600-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 480W 12V 40A Power Supply W/PFC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HEP-600-12 HEP-600-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hep-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 40A 480W 10-Pin
на замовлення 20 шт:
на замовлення 22 шт:
товару немає в наявності
HEP-600-12 Виробник : MEAN WELL HEP-600-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 90-305 VAC/127-431 VDC, Вихід: 12V/40А, розміри 280х144х48.5 мм, -40...+70 C, 10G Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HEP-600-12 Виробник : MEAN WELL HEP-600-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 90-305 VAC/127-431 VDC, Вихід: 12V/40А, розміри 280х144х48.5 мм, -40...+70 C, 10G Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт