HEP-600-20
HEP-600-20 Mean-Well USA, Inc.
hep-600-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 20V 28A 560W 10-Pin
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 20V 560W, Power (Watts): 560W, Features: Adjustable Output, PFC, Packaging: Box, Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 20V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 28 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-600-20 HEP-600-20 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hep-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 20V 28A 560W 10-Pin
Кількість Ціна
товару немає в наявності
HEP-600-20 HEP-600-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HEP-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 20V 560W
Power (Watts): 560W
Features: Adjustable Output, PFC
Packaging: Box
Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 20V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 28 A
товару немає в наявності
HEP-600-20 HEP-600-20 Виробник : MEAN WELL HEP-600-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 560W 20V 28A Power Supply W/PFC