HEP-600C-24
HEP-600C-24 MEAN WELL
HEP-600C.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; acid-lead; 70÷210Ah; 600W
Type of charger: for rechargeable batteries
Kind of rechargeable battery: acid-lead
Application: rechargeable battery 24V
Output voltage: 28.8V DC
Batteries capacity: 70...210Ah
Output current: 21A
Efficiency: 94.5%
Power: 600W
Kind of output connector: screw terminal
на замовлення 105 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 28.8V 21A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305VAC, 127 ~ 431VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 600W, Voltage - Nominal: 28.8V, Charge Current - Max: 21A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HEP-600C-24 HEP-600C-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HEP-600C-SPEC.PDF Description: BATT CHARGER ENCLOSED 28.8V 21A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 11.02" L x 5.67" W x 1.91" H (280.0mm x 144.0mm x 48.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305VAC, 127 ~ 431VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 600W
Voltage - Nominal: 28.8V
Charge Current - Max: 21A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HEP-600C-24 HEP-600C-24 Виробник : MEAN WELL 2867382.pdf Description: MEAN WELL - HEP-600C-24 - LADE-IC, EIN AUSGANG, 600W, 24V
tariffCode: 85044030
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Tisch
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 305VAC
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
HEP-600C-24 HEP-600C-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hep-600c-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 28.8V 21A 600W
на замовлення 109 шт:
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HEP-600C-24 HEP-600C-24 Виробник : MEAN WELL HEP_600C_SPEC.PDF Battery Chargers 23-30.2V 10.5-21A 600W Battery Charger